İstinye Kurye Motor Kazaları
İstinye Kurye Motor Kazaları

İstinye'de trafik ışıklarının bulunmadığı kavşakta ters yönde bir taksi ilerliyor. Bu sırada jip kavşağa giriyor. Ters yöne giren taksi, sürücüleri şaşırtınca hızla gelmekte olan motosiklekli kurye, jipe çarpıyor. Çarpmanın şiddeti ile havada taklalar atankurye, ağır yaralandı. Karmaşadan yararlanan taksi sürücüsü ise hızla olay yerinden kaçtı.

İstinye bayırında ıkı aracın kaza sonucu sızan hıdrolık yagında 3 kurye kaza yapmış ben bırıne yardım etmek ıcın yanaştıgımda cocuk uyardı dıkkatlı ol butun yol yağ dıye gercekten de çok kaygandı. İstinye tarafında ışı olan cok dıkkatlı olsun kazasız belasız sürüşler
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.